Услуги ПриватБанка Украина 

"ПриватБанк" предлагает широкий спектр услуг как для частных лиц, так и для юридических. Кредитуют всех, только с хорошей кредитной истоией. ПриватБанку можно всегда доверять.

Депозиты

Вы можете оформить депозит в гривне, долларах или в евро по привлекательным годовым ставках на различный срок.

Самые лучшие условия для накопления денежных средств.

Оформлення вкладів на суму від 50 000 доларів (у еквіваленті) можливо у варіанті строкових вкладів без можливості дострокового розірвання («Стандарт строковий» та «Депозит плюс строковий»), «Депозитний сертифікат» або «Приват-вклад».

На сайте Приватбанка представлен депозитный калькулятор, который поможет вам рассчитать ваш доход. 

Кредиты

Найпростіший спосіб отримання кредиту. Ви можете оформити картку «Універсальна» безкоштовно та швидко в будь-якому відділенні ПриватБанку, маючи із собою лише паспорт. Головна перевага картки «Універсальна» – безкоштовне користування кредитними грошима банку до 55 днів з моменту витрати.

Можливість придбати автомобіль з майданчика банку, заощадивши до 6% його вартості. Оформлення документів у ДАІ банк бере на себе, і Ви вже за годину отримуєте ключі від машини, техпаспорт і нові номери.

Ви можете придбати в кредит житло та комерційну нерухомість на вигідних умовах. Великий вибір заставної нерухомості за доступними цінами в усіх регіонах України. Знижена кредитна ставка, оперативне оформлення та безпека угоди.

Платежные карты

Вы можете оформить следующие карты в любом отделении ПриватБанка.

Карта "Универсальная" с индивидуальным дизайном или простая, MasterCard World, Универсальная «Gold», Юниора, Для выплат в гривне, долларах или евро, Интернет-карта, Platinum.

Платежі та перекази

Здійснювати платежі та перекази легше за все на картки та рахунки в ПриватБанку. Тоді гроші доходять миттєво, а Ви сплачуєте мінімальну комісію. Крім цього, Ви можете здійснювати платежі по Україні та за кордон (системи грошових переказів, P2P-перекази на картку Visa або MasterCard будь-якого банку України або SWIFT).

Ви можете здійснювати платежі через Інтернет-банк Приват24, додатки Privat24, SMS-банкінг, термінали самообслуговування, банкомати, у відділеннях, зателефонувавши на номер 3700. Для «Платежів за телефоном 3700» додаткова комісія за платіж становить 8 грн, самостійне проведення платежу через IVR-меню – додаткова комісія 2 грн.

Интернет банкинг

Інтернет-банк «Приват24» «Приват24» – це система інтернет-платежів, що дозволяє Вам керувати своїми рахунками в ПриватБанку за допомогою Інтернету. Практично всі питання, через які Вам доводиться відвідувати відділення, тепер можна вирішити в «Приват24». Ви можете здійснювати операції за карткою, переказувати кошти, робити платежі і внески, погашати кредити, міняти валюту.

Платежі за телефоном – унікальна послуга ПриватБанку, яка дозволить Вам здійснювати будь-який платіж з будь-якої точки світу, використовуючи лише телефон. Щоб провести платіж, досить набрати номер 3700 з мобільного телефону, повідомити оператору номер Вашої картки, з якої буде здійснюватися платіж, реквізити отримувача і суму платежу.

«Регулярні платежі» – послуга автоматичної оплати рахунків. Віднині Вам не потрібно відвідувати банк для проведення платежів, що повторюються (комунальні платежі, поповнення картки тощо). Досить дати вказівку банку, і кожного місяця з Вашего рахунку або картки буде списуватися необхідна сума. Ви заощаджуєте на комісії. Ваші платежі здійснюються вчасно, і Ви не ризикуєте бути відключеним від комунальних послуг, якщо забудете вчасно здійснити платіж.

С ПриватБанком легко и надёжно работать, выбирайте нас.